Česky Deutsch

Fulltextové vyhledávání

Specialisté na malá zvířata

Ordinační doba

pondělí-pátek8:00-18:00

so, ne, svátky 8:00-13:00

o víkendu a svátcích pohotovostní příplatek 600 Kč (podrobnosti viz Ceník služeb)

Doporučujeme se objednat

Nepřehlédněte

3. 7. 2024 PROVOZ PRACOVIŠTĚ O LETNÍCH PRÁZDNINÁCH Vážení klienti,
18. 4. 2024 Inseminace fen čerstvým i chlazeným semenem Nabízíme chovatelům možnost umělé inseminace fen čerstvým i chlazeným semenem, včetně použití chlazeného zaslaného vzorku.

Vedilab s.r.o Plzeň

 je moderní soukromé zařízení specializované na profesionální péči o malá zvířata.

Působíme jako referenční pracoviště pro diagnostiku a terapii komplikovaných případů.

Kromě běžné ambulantní péče provádíme specializovaná kardiologická, oftalmologická, ortopedická, dermatologická a zobrazovací vyšetření (RTG, USG, endoskopie).

Ročně provedeme kolem 2000 plánovaných operací.

Hovoříme anglicky a německy.

 

Jsme smluvní výukové pracoviště  pro studenty Veterinární univerzity Brno, České zemědělské univerzity Praha, SOŠ zemědělské Plasy a SOŠ veterinární České Budějovice.

 

Lékaři kliniky publikují v tuzemských i zahraničních odborných časopisech, přednášejí pro odbornou i zájmovou veřejnost, účastní se aktivně i pasivně odborných seminářů, kongresů a konferencí.

 

Součástí společnosti je veterinární referenční laboratoř Vedilab-analytika poskytující služby veterinářům z celé ČR. Laboratoř působí jako expertizní a diagnostické pracoviště se soudně znaleckou činností v oboru Klinická patologie.

 

Podporujeme obecně prospěšnou společnost Pomocné tlapky.


 Vedilab s.r.o. se nachází na okraji Plzně poblíž hlavního průtahu. Pro klienty máme k dispozici vlastní prostorné parkoviště, venčící trávník pro psy s možností venkovního posezení.

Interiéry jsou klimatizovány.

Naše služby