Česky Deutsch

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Ceník veterinárních služeb

Ceník veterinárních služeb

 

Ceny za veterinární služby jsou v České republice smluvní.

 

Ceny jsou kalkulovány na základě odbornosti prováděného výkonu, požadavků na přístrojové vybavení pracoviště k prováděnému vyšetření nebo ošetření, časové a personální náročnosti procedury, množství spotřebovaných léčiv a materiálu.

 

Očekávaná orientační cena je majiteli na dotaz vždy sdělena před prováděným výkonem nebo je majitel v průběhu zákroku informován o její změně, pokud se odhadnuté náklady zásadně liší nebo se lékaři pracoviště předem s klienty vzájemně nedohodnou jinak.

 

Platba za provedenou veterinární činnost se uskuteční v hotovosti nebo platební kartou v ordinaci nebo na recepci pracoviště, u smluvních partnerů s podepsanými smluvními podmínkami (zejména u kolegů, pro které je smluvně prováděna laboratorní práce) je částka následně fakturována.

 

Pokud klient není schopen platbu výše uvedenými možnostmi za dané situace uskutečnit a zvíře v akutním stavu je nutno bezodkladně ošetřit, je majiteli vystaven Dlužní úpis s uvedenými nacionáliemi klienta a datem splatnosti dlužné sumy. Není-li suma včas uhrazena, je dlužná částka následně právně vymáhána.

 

V pohotovostním režimu pracoviště dle ordinačních hodin (víkendy a státní svátky 8-13 hod) je účtován pohotovostní příplatek 600 Kč..