Česky Deutsch

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Časté dotazy

Časté dotazy


Štítky:OTÁZKA

Dobrý den, chtěla bych se zeptat moje kočička byla dnes očkovaná vakcínou Biofel PCH, když jsme došli domů byla v pořádku, normálně se najedla kapsičky, dokonce byla dvakrát vykonat potřebu a vše bylo v pořádku, průjem neměla, ale teď po 2h a něco začala mnoukat hrozně, ležela nemohla v klidu vydržet, nejspíš jí to hrozně bolí. Měla zrychlené dýchání a občasně se třepala.

Více

Publikováno 12. 5. 2020 13:45

BLEŠKY

Dobrý den, ujali jsme se koťátka, cca 4 měsíce staré, ale opakovaně nás trápí blešky. Poraďte mi prosím, jaký přípravek použít ke zdárnému vyhubení. Moc děkuji

Více

Publikováno 12. 5. 2020 13:43

KOČKA A FRONTLINE COMBO

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak často se může kočkám aplikovat Frontline Combo, aniž by jim to ublížilo? Máme tři staré kočky, které jsou jak doma, tak i chodí ven. Náš problém začal tím, že se kočky začaly hodně drbat. Dali jsme jim proto první pipetu FC.

Více

Publikováno 12. 5. 2020 13:42

ZTRÁTA SRSTI

Dobrý den, mám tříletého britského kocourka Caesara bez PP. Žije jen doma. Poslední dva týdny jsem doma nacházela velmi jemné chomáčky srsti. Nyní to už přestalo, ale Caesar má velmi málo srsti na ocase, jinak je veselý jako vždy, dobře žere, dovádí. Je to jen nějaká obměna srsti? Děkuji

Více

Publikováno 12. 5. 2020 13:41

CONVENIA

Dobrý den, potřebovala bych naočkovat kočičku Convenií, chci se zeptat, jestli jí máte k dispozici. Vím, že v menších ordinacích toto ATB nemají. Děkuji za odpověď.

Více

Publikováno 12. 5. 2020 13:40

ÚMRTÍ KOČKY

Dobrý den, včera mi náhle zemřel kocourek. Předcházející den nejevil známky ničeho zvláštního nebo neobvyklého. Našla jsem ho ležet na boku, s otevřenýma očima, známky života již nejevil. Přesto jsem s ním byla na veterině, kterou mám za rohem. Žádné tělesné tekutiny jsem neviděla. Předem děkuji za odpověď.

Více

Publikováno 12. 5. 2020 13:39

BRITSKÝ KOCOUR

Dobrý den,máme doma v byte britskeho kocoura,kterého nejspíš někdo vyhodil,občas mu teče z očí, a změnil místo konání potřeby, pritom kočičí wc má čisté. A uvažujeme o kastraci,tak bych chtěl vědět přibližnou cenu,kolik si vzit s sebou.

Více

Publikováno 12. 5. 2020 13:38

OTÁZKA – KAŠEL

Dobrý den, Mám 5 měsíční kočičku Mainské mývalí, doma ji mám 3 týdny. Rozkašlala se už třikrat, jdnou při honění za myškou a podruhe jsem ji neviděla, jen jsem ji slyšlea, že kašle za stolem a to ti dnes. nevím zda se nelízala, pokaždy se rozkašle a pak hned polyka.

Více

Publikováno 12. 5. 2020 13:37

PRŮJEM

Dobrý den,naše kočička má neustále vodový průjem.Už jsme jí daly antibiotika-byly jsme s ní na veterině,nic se nenašlo,krev je v pořádku,sono a rentgen taky v pořádku.Zkoušely jsme jí dát i na průjem jiné granule-Hills stomach ale pořád má průjem,moc se o ni bojíme.Co sní může být??

Více

Publikováno 12. 5. 2020 13:30

MĚŘENÍ TLAKU

Dobrý den, máme kočku s chronickým selháním ledvin (creatinin 252, urea 15,1, ostatní v normě). V moči (sedimentu) byla opakovaně nalezena krev (++++). Po 2týdenní léčbě antibiotiky zmizely jen bílé krvinky.

Více

Publikováno 12. 5. 2020 13:28