Česky Deutsch

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > PROVOZ O POHOTOVOSTI

PROVOZ O POHOTOVOSTIVážení klienti,

Společnost Vedilab s.r.o. poskytuje jako jedno z mála pracovišť v regionu pohotovostní službu o víkendech a o svátcích s ordinační dobou 8-13 hod.

Jedná se o pohotovostní režim pracoviště pro pozvané pacienty ke kontrole, respektive o službu pro akutní a neodkladné případy.

O pohotovosti vždy slouží jeden veterinární lékař podle pořadí a jedna asistentka.

Vzhledem k ošetřování neplánovaných akutních pacientů je v režimu pohotovosti obvyklé, že je delší čekací doba na vyšetření nebo ošetření než v běžném denním provozu a plném nasazení personálu

Pokud přijede akutní případ a je nutné se mu přednostně věnovat, o pořadí pacientů a důležitosti ošetření rozhodne lékař!

V případě nutnosti neodkladné nebo život zachraňující operace jako je například torze žaludku, císařský řez nebo řešení akutních traumatických stavů apod., se provoz pracoviště na dobu operace uzavírá!

Občas se bohužel setkáváme s nepochopením ze strany čekajících klientů při řešení akutního stavu ohroženého pacienta a jsme ve stresu vystaveni zbytečným nepříjemnostem. V akutních případech se musíme stoprocentně věnovat ohroženému pacientovi a nemáme čas na vysvětlování dané situace.

Žádáme klienty, aby respektovali limity pohotovostní služby a nevyužívali ji k nákupu léků a diet, což je nad rámec našich časových možností.

Děkujeme za pochopení!

Tým Vedilab