Česky Deutsch

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > PROVOZ KLINIKY VEDILAB O POHOTOVOSTI

PROVOZ KLINIKY VEDILAB O POHOTOVOSTIVážení klienti,

naše klinika Vedilab poskytuje jako jedno z mála pracovišť v regionu pohotovostní službu o víkendech a o svátcích s ordinační dobou 8-13 hod.

Jedná se o pohotovostní režim pracoviště pro pozvané pacienty ke kontrole, respektive o službu pro akutní a neodkladné případy.

O pohotovosti vždy slouží jeden veterinární lékař podle pořadí a jedna asistentka.

Vzhledem k ošetřování neplánovaných akutních pacientů je v režimu pohotovosti obvyklé, že je delší čekací doba na vyšetření nebo ošetření než v běžném denním provozu a plném nasazení personálu

Pokud přijede akutní případ a je nutné se mu přednostně věnovat, o pořadí pacientů a důležitosti ošetření rozhodne lékař!

V případě nutnosti neodkladné nebo život zachraňující operace jako je například torze žaludku, císařský řez nebo řešení akutních traumatických stavů apod., se klinika na dobu operace uzavírá!

Občas se bohužel setkáváme s nepochopením ze strany čekajících klientů při řešení akutního stavu ohroženého pacienta a jsme ve stresu vystaveni zbytečným nepříjemnostem. V akutních případech se musíme stoprocentně věnovat ohroženému pacientovi a nemáme čas na vysvětlování dané situace.

Žádáme klienty, aby respektovali limity pohotovostní služby a nevyužívali ji k nákupu léků a diet, což je nad rámec našich časových možností.

Děkujeme za pochopení!

Tým kliniky Vedilab

 

ORDINAČNÍ HODINY POHOTOVOSTI VEDILAB

8-13 hod (víkendy a svátky)

pohotovostní poplatek 600 Kč
(pro pacienty i pro nákup diet a užívaných léků)
Klienti budou kromě akutních pacientů vždy obslouženi podle pořadí i v případě nákupu léčiv a diet, v akutních situacích o pořadí pacientů rozhoduje lékař.