Vedilab

Naše klinika

Interiér

Veterinární klinika Vedilab má prostornou čekárnu s recepcí, kde je možno koupit volně prodejné  preparáty jako jsou odčervovací tablety, protiparazitární přípravky,  šampony apod. Nabízíme zde široký sortiment běžného  krmení, veterinárních  diet a dietetických doplňků. Pro klienty je předností možnost odborné konzultace použití přípravků a krmiv s veterinárním lékařem. Čekání si mohou majitelé zpříjemnit dobrou kávou a sledováním odborných nebo přírodovědných TV smyček.

Velká ambulance umožňuje běžné ošetření 2 pacientů zároveň.

Vybavení kliniky

Specializovaná kardiologická, oftalmologická a endoskopická vyšetření se provádějí u objednaných pacientů ve specializované vyšetřovně vybavené sonografickým přístojem Kretz SA 9900  s barevným a pulzním Dopplerem s elektronickou mikrokonvexní  sondou 3-7 MHz, počítačovým 12 svodým EKG Seiva, videoendoskopickou věží k provádění kompletního vyšetření dýchacích, trávicí a močových cest.

V ordinaci dermatologie,  reprodukce, endokrinologie a exotického ptactva se provádí specializovaná diagnostika u objednaných pacientů.

Klinika  má nové moderní digitalizované rentgenologické pracoviště vybavené RTG přístrojem Eureka Linear MC 150 a nepřímou  digitalizaci digitálním scannerem Minolta Regius 110.

Chirurgické oddělení kliniky provede ročně přes 1200 objednaných zákroků. Oddělení představuje přípravna, kde pacient usíná na operaci a dále se připravuje, 2 prostorově oddělené sterilní operační sály, sál 1 pro ortopedii a neurochirurgii a sál 2 pro měkkou chirurgii. Sály sou vybaveny mikroprocesorem řízenými anesteziologickými přístroji s ventilátorem pro  inhalační  anestézii zvířat od 100 g do 100 kg A.D.S. 1000.  Sterilizační  místnost umožňuje oddělenou manipulaci  s nástroji před operacemi a po nich. Chirurgické oddělení  uzavírá místnost s pooperačními a hospitalizačními boxy s vlastním východem na parkoviště. Hospitalizovaní pacienti vyžadující infuzní léčbu mají léky dávkovány infuzními pumpami.

Klinika disponuje moderním přístrojovým vybavením, které umožňuje provádět  specializovaná vyšetření a složité chirurgické zákroky.

Součástí společnosti Vedilab s.r.o. je referenční  laboratoř nabízející  komplexní laboratorní služby pro veterinární  lékaře – www.vedilab-analytika.cz.

Fotogalerie


VEDILAB Veterinární klinika
VEDILAB Laboratoř
VEDILAB spol. s r.o.
Pod Vrchem 51
312 00 Plzeň

Tel.: +420 377 262 114
E-mail: info@vedilab.cz
Ordinační hodiny:
Po - Pá:
08:00 - 19:00

Pohotovost (všední dny):
19:00 - 20:00

Pohotovost (sobota):
08:00 - 17:00

Pohotovost (neděle):
10:00 - 19:00

Pohotovostní poplatek:
150,- Kč
VEDILAB spol. s r.o.
Vedilab analytika
Pod Vrchem 51
312 00 Plzeň

Tel.: +420 377 260 838

E-mail:
huml@vedilab.cz

WWW:
http://www.vedilab-analytika.cz/